Поврзи се

МАРКЕТИНГ

Информацијата, да биде навремена и точна е нашата цел. Информативниот портал 4NEWS.mk е нова платформа која ви ги сервира најновите и најважни вести од политичкиот, економскиот и урбаниот свет. Не помалку ни се важни и вестите од светот, културата, здравјето, технологијата и модата.

Ценовник

Позиција Димензија Цена:
1 728х90 200 ден./1.000 импресии
2 300х250 200 ден./1.000 импресии
2.1 300х600 300 ден./1.000 импресии
3 300х250 200 ден./1.000 импресии
4 300х250 200 ден./1.000 импресии
Floater 500х500px 500 ден./1.000 импресии
Takeover 600 ден./1.000 импресии

Димензии и цени за мобилна верзија

Позиција Димензија Цена:
Full screen 320х480 400 ден./1.000 импресии
Medium 300х250 300 ден./1.000 импресии
King size 300х150 250 ден./1.000 импресии
Standard 320х50 230 ден./1.000 импресии

Објава на ПР текст 1.000 денари

-Текстот продолжува по рекламата-

КОНТАКТ:

Јовица Пауноски

076 623 528

contact@4news.mk

Loading...
Совет за етика во медиуми

Реклама
4NEWS.mk

Австралиски научници открија: Лек против вошки го убива вирусот Ковид-19

4NEWS.mk

Во Австрија за првпат повеќе оздравени од новозаразени

4NEWS.mk

Пациентот од Кратово кој синоќа почина во Ковид центарот во ГОБ 8-ми септември не бил позитивен на корона вирусот

4NEWS.mk

Жител на Горно Коњаре осомничен за обид за убиство и за напад врз полициски службеници

4NEWS.mk

Кој модел ќе го искористи Пендаровски ако треба да ја продолжи вонредната состојба

4NEWS.mk

Во Австрија повеќе излекувани отколку новозаразени

4NEWS.mk

Почина мајката на сопругата на претседателот Пендаровски, тестот ќе покаже дали била заразена од корона вирус

Македонија

Сведоштво од државен карантин: „Хотелот е добар, но храната не е доволна“

Македонија

Димитров: Kатарска авиокомпанија не дозволуваше чекирање на наши државјани, ги оставаше на улица и со финансиска штета

Македонија

Поради новиот полициски час, од утре измени во возниот ред на ЈСП и изменето работно време на билетарниците

Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com