Поврзи се

4NEWS.mk

Сител интервју: Телекомуникацискиот оператор А1 ќе донесе нови понуди, повеќе интернет, подобра мрежа

Нови понуди за корисниците, повеќе интернет, подобра мрежа и брендиран смартфон. Ова се дел од придобивките за корисниците со ребрендирањето на телекомуникацискиот оператор А1.

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com