Поврзи се

4NEWS.mk

Сообраќајна несреќа кај Сити мол – уништени 5 автомобили

Published

on

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва кај Сити мол, несреќата се случила околу 22 часот, гледачи на  Сител испратија видео од несреќата.

-Текстот продолжува по рекламата-

Во несреќата се уништени 5 автомобили, нема информации дали има тешко повредени.

Наскоро повеќе детали.

Фото за вовед: 
Категорија: 

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com