Тема: Бијонсе

Паника во Њу Орлеанс – се запали палатата на Џеј Зи и Бијонсе

Пожар избувнал во шпанско - барокната палата во вредност од 2,4 милиони долари во луксузната населба Гарденс во Љу Орлеанс.