Тема: Хајди Клум

ФОТО: Хајди Клум се пофали со своето фит тело и тоа сосема гола

48-годишната Хајди Клум ги почести своите фанови со жешка фотографија. Манекенката на својот Инстаграм профил се пофали со своето...