Тема: Лидија Вукичевиќ

Лидија Вукичевиќ проговори за тешкиот период по разводот – еве што има да каже

Актерката Лидија Вукичевиќ со поранешниот сопруг, некогашен фудбалер Митар Мркел, има два сина, а периодот по разводот, за неа воопшто не бил...

ФОТО: Лидија Вукичевиќ го прослави 59-от роденден и изгледа феноменално

Популарната српска актерка Лидија Вукичевиќ го прослави 59-от роденден. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од својот роденден...