Тема: Маринко Роквиќ

ФОТО: Погледнете како изгледал Маринко Роквиќ во младоста

Синот на Маринко Роквиќ, Никола на својот Инстаграм профил објави досега невидена фотографија од младоста на своите родители. Имено,...