Тема: модел

Нејмар се поднови – си купи многу редок модел на хеликоптер

Бразилскиот фудбалски репрезентативец Нејмар на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира пред многу редок модел на хеликоптер од производителот „Мерцедес“.