Тема: Огнен Амиџиќ

ФОТО: Сопругата на Огнен Амиџиќ „гори“ во бикини

Манекенката и сопруга на познатиот српски водител Огнен Амиџиќ, Данијела Димитровска дополнително ја загреа атмосферата на една плажа. Димитровска,...