Тема: плажа

ФОТО: Еве како изгледаат сестрите Беквалац на плажа

Познатата српска пејачка Наташа Беквалац и нејзината сестра Кристина неодамна беа на одмор на Ибица со своите пријатели, од каде објавија неколку...

ВИДЕО: Цеца како девојка – еве како се забавува на плажа

Фолк ѕвездата Светлана цеца Ражнатовиќ одмара во Црна Гора после концертот кој што го одржа во една позната дискотека во Будва.