Тема: ролекс

Ролекс вреден 8 илјади евра наместо бакшиш – Пејачката се пофали: Не го украдов

Пејачката Вишна Петровиќ се пофали со машки часовник од марката „ролекс“ кој го добила на настап како бакшиш. За...