Тема: Стево Пендаровски

„Ако се дознае вистината за Монструм, можно е да има војна“, му рекол Пендаровски на Ајдари

Бедри Ајдари, роднина на еден на осудените во случајот „Монструм“, вечерва гостуваше во „Клик Плус“ на ТВ21 каде што се дебатираше за...