Тема: Светлана Цеца Ражнатовиќ

„Српска мајка“ – Цеца конечно проговори за својот прекар

Познатата ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ е широко позната под прекарот „српска мајка“, а таа сега конечно проговори за тоа.

Цеца не сака да се венча со Богдан – се појави во бел фустан и објасни како стојат работите

Светлана Цеца Ражнатовиќ на настап неодамна се појави во бел фустан како венчаница, прекриен со кристали што ја воодушеви публиката.