Тема: УХМР

Од понеделник врнежи од дожд

Времето денес (20.11,2021 год.): Претпладне сончево со мала, а вдолж Повардарието умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен, вдолж Повардарието засилен ветер...