Поврзи се

Музика и Филм

Божиќна песна која ќе го повика вашето празнично расположение и ќе ве натера да заиграте

Published

on

Тргнете ги сите празнични класици настрана и пуштете ја оваа нова божиќна песна која без сомнение ќе ве размрда. Станува збор за песната „A Christmas Twist“, чија музика ќе ве понесе и без разлика каде се наоѓате, нема да можете да одолеете на нејзиниот одличен ритам.

Оваа песна не само што е одлична за танцување, туку има и заразен текст со забавно видео кое целосно ќе ве освојат и ќе направат со нетрпение да ги очекувате празниците кои следуваат. Па, ајде да не должиме, погледнете го ова одлично видео и имајте среќни празници!

-Текстот продолжува по рекламата-

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com