Поврзи се

Музика и Филм

Божиќна песна која ќе го повика вашето празнично расположение и ќе ве натера да заиграте

Published

on

Тргнете ги сите празнични класици настрана и пуштете ја оваа нова божиќна песна која без сомнение ќе ве размрда. Станува збор за песната „A Christmas Twist“, чија музика ќе ве понесе и без разлика каде се наоѓате, нема да можете да одолеете на нејзиниот одличен ритам.

Оваа песна не само што е одлична за танцување, туку има и заразен текст со забавно видео кое целосно ќе ве освојат и ќе направат со нетрпение да ги очекувате празниците кои следуваат. Па, ајде да не должиме, погледнете го ова одлично видео и имајте среќни празници!

-Текстот продолжува по рекламата-

Реклама
4NEWS.mk

Утре е неработен ден, a следен неработен ден е среда

4NEWS.mk

Вечерва внимавајте на овие патни правци: Снег паѓа без престан во овие градови низ земјава!

Македонија

Јовановски: Дали јас сум добивал подароци од Камчеви? Рускоска: Поголеми подароци од 1,5 милиони евра јас не знам

4NEWS.mk

Најдобар газда на светот: На своите работници им подели 10 милиони долари, најмалиот бонус е 50.000

4NEWS.mk

Дали самоубиството на 13-годишното девојче од Гостивар е поврзано со секта?

4NEWS.mk

Шверцери во документарецот го споменуваат и Саздо: „Нека знаат со кој си имаат работа“

4NEWS.mk

Пукање во Скопје попладнево – полицаец заврши во болница

4NEWS.mk

Овие четири хороскопски знаци важат за најдобри сопруги, а мажите кои се во брак со нив се вистински среќници

Македонија

Снегот пристигна и во Македонија – Зимска идила во Нижеполе (ФОТО)

Македонија

ТВ21 АНКЕТА: Еве од услугите на која банка најмногу се задоволни корисниците

Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com