Поврзи се

Македонија

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Бојан Јовановски на носилки изнесен од обвинителството

Published

on

Бојан Јовановски – Боки 13 со носилки е изнесен од обвинителството за организиран криминал и висока корупција, јавува репортерот на ТВ21 од терен.

Боки 13 на пладне пристигна во Обвинителството да даде исказ за случајот „Рекет“, но поради влошената здравствена состојба дојде Брза помош во Апелација, и го изнесе Боки 13 на носилки.

-Текстот продолжува по рекламата-

Погледнете го видеото:

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com