ФОТО Еднаш отидоа на фудбал па се изнасликаа

Македонските функционери се чини еднаш отидоа да гледаат фудбалски натпревар, а по тој повод направија и фотосесија.

Па затоа на нивните профили можат да се видат фотографии кои се фотографирани буквално од сите страни.

Во продолжение фотографии:

Следете го 4NEWS.mk на друштвените мрежи Facebook | Twitter | Instagram, како и преку нашиот Viber чет.

ПРИКАЖИ ПОВЕЌЕ ВЕСТИ

spot_img

Најважното