Во хотел во Охрид пронајден починат скопјанец

На 09.06.2024 година во 00,09 часот, во СВР Охрид е пријавено дека, во хотелски комплекс во Охрид, починат пронајден е С.Д.(63) од Скопје.

Увид извршија полициски екипи а лекар од Итната медицинска помош, констатирал смрт без траги на насилство.

Следете го 4NEWS.mk на друштвените мрежи Facebook | Twitter | Instagram, како и преку нашиот Viber чет.
  • Ознаки
  • 1
spot_img

Најважното