Поврзи се

Македонија

Фатиме за ТВ21: „Моите предмети се чисти“ – Дали Фетаи се оградува од Катица Јанева?

Обвинителката Фатиме Фетаи за ТВ21 вели дека нејзините предмети се чиси и нема да коментира повеќе. На наше прашање дали се оградува од Катица Јанева таа даде одговор.

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com