Поврзи се

4NEWS.mk

Хорор во Скопје: Додека нејзината сестра не била дома, зетот се обидел да ја силува

Published

on

Утринава скопјанка пријавила дека додека нејзината сестра била отсутна, зетот се обидел да ја силува.

-Текстот продолжува по рекламата-

Според пријавеното рано утринава во 04 часот и 26 минути во СВР Скопје, 28-годишна жена од Скопје пријавила дека во станот каде што живеат нејзината сестра и зет, додека нејзината сестра била отсутна, нејзиниот зет се обидел да изврши обљуба врз неа.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com