Поврзи се

Македонија

Јовановски: Дали јас сум добивал подароци од Камчеви? Рускоска: Поголеми подароци од 1,5 милиони евра јас не знам

Published

on

Дали јас сум добивал подароци од Камчеви и што биле тоа? Ја праша Јовановски Камчева.

Се јави обвинителката Вилма Рускоска која кажа: „Па добивал, јас не знам поголеми подароци од 1,5 милиони евра“.

-Текстот продолжува по рекламата-

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com