AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Карлеуша со фантомка преку лицето направи шоу во Швајцарија!

Јелена Карлеуша настапи синоќа, на 25 септември, во клуб во Швајцарија, а ниту овојпат не ја остави рамнодушна публиката. Напротив.

Таа направи шоу без преседан, а кога се појави на сцената во „опасен“ стајлинг, присутните останаа без здив.

Имено, таа носеше парчиња Долче и Габана, панталони и ракавици од латекс, чизми до половина бут, а половина од нејзиното лице беше покриено со провокативен фантом.

Следуваа реакциите на ентузијастичките фанови.