Луна по породувањето: Не сум задоволна кога ми се менува телото

Поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Луна Џогани со своите следбеници на Инстраграм профилот сподели дека има здравствени проблеми.

Се работи за проблеми по породувањето, односно со хормоните.

Таа вели дека не е задоволна од своето тело, а во овој случај секогаш има доктор кој помага за се.

„Моите хормони полудеа после бременоста, не сум задоволна кога гледам дека телото ми се менува и има проблеми што ги немав порано. Еднаш имав сличен проблем, и докторката ми помогна. Знам дека и сега ќе биде така“, напиша Џогани на Инстаграм.