Поврзи се

4NEWS.mk

Невремето го зафати и автокампот Ливадиште во Охрид, превртени приколки и однесени шатори

Сопственикот на кафулето Le Petite во Автокоманда, Бобан Стојковиќ денес бил сведок на ужасното и опасното невреме кое го зафатило автокампот Ливадиште во Охрид. Еве што тој напиша на својот ФБ-профил:


Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com