Поврзи се

4NEWS.mk

Објавена снимка како Боки 13 и Зоки Кичееc ги ставаат парите во торба

Published

on

 

-Текстот продолжува по рекламата-

Италијанскиот весник „La Verita“ објави видео на кое се гледа како Боки 13 и Зоки Кичеец со торба со пари излегуваат од домот на Орце Камчев. На видеото се гледа и како се бројат спакуваните пари. 

 

 

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com