Поврзи се

4NEWS.mk

Одрони на патот Делчево – Македонска Каменица

Поради одрони, сообраќајот на регионалниот пат Делчево- Македонска Каменица се одвива по една сообраќајна лента., соопшти попладнево Авто мото сојузот на Македонија.

Оттаму информираат дека се преземаат мерки за расчистување на коловозот.

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com