Поврзи се

4NEWS.mk

Овие четири хороскопски знаци важат за најдобри сопруги, а мажите кои се во брак со нив се вистински среќници

Published

on

Не постои совршен партнер, бидејќи сите луѓе се различни и сите имаат различен вкус за тоа што претставува совршенство.

-Текстот продолжува по рекламата-

Но, жените родени во овој хороскопски знак едноставно зрачат со посебна енергија кога станува збор за бракот!

Еве за кои 4 хороскопски знаци станува збор:

1. Рак

Преставничката на овој хороскопски знак важи за најдобрата сопруга од сите!
Таа умее да се гржижи за вас, како ниту една друга, да ве слуша, да ве топли, да ве изненадува со вкусни јадења, при што домот со жената Рак секогаш ќе биде исполнет со чудесна хармонија.

2. Лав

Доколку покрај вас сакате да имате кралица, тогаш тоа е Лавицата.
Нејзината душа мечтае за луксузен живот и интелигентен маж, бидејќи и самата таа плени со гламур и интелигенција!

3. Водолија

Со жената Водолија нема да знаете што е тоа здодевност.
Секоја вечер ќе ви биде исполнета со неверојатна забава, а кога ќе стане веќе доцна и време за спиење, дури и тогаш ќе си поминете со истата незаборавно.

4. Бик

Доколку сакате партнерка покрај која ќе созревате заедно, тогаш жената Бик е вистинскиот избор за вас.
Таа е роден лидер и организатор и истата никогаш нема да дозволи да стагнирате со животот.

Извор: Сител телевизија

Совет за етика во медиуми

Реклама
Македонија

Средба на работните групи за Законот за ЈО во Собранието

Македонија

„Ако формираме Влада, за 100 дена ќе го вратиме името Македонија“, вели Ристовски од Интегра

Македонија

Грчева: Јас сум против членство во НАТО

Македонија

#ClickPlus – Стојановски: Договорите со Грција и со Бугарија се нашата иднина; Ристовски: Тие се нашата глупост!

Македонија

Грчева: Во Македонија се прави драма кога ќе кажете дека не се согласувате со политиките на вашата партија

Македонија

Затворена обиколницата во Битола на патот кон Ресен поради протест

Македонија

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ не прифаќа неуставен Закон за јавно обвинителство

Македонија

Корупција: Северна Македонија на најниската позиција од сите држави

4NEWS.mk

Гренел: Приштина да ги укине таксите, а Белград да прекине со кампањата за признавањето на Косово

4NEWS.mk

Цената на паладиумот го надмина златото

Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com