Поврзи се

4NEWS.mk

Сообраќајка на патот Кичево-Скопје

Published

on

Од 13:20 часот на патниот правец Кичево-Скопје, на потегот од с.Зајас до с.Милинци, поради сообраќајна незгода, сообраќајот се одвива наизменично по една сообраќајна лента.

-Текстот продолжува по рекламата-

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com