Поврзи се

4NEWS.mk

Стебла марихуана откриени во велешко

Денеска од страна на полициските службеници од Отсекот за недозволена трговија со дрога и оружје во м.в.„Шорка“, во непосредна близина на Велес, пронајдени се 45 стебла марихуана.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com