Поврзи се

4NEWS.mk

Трагедија во Ниш: Дете (7) падна од 12 кат на солитер, мајката другите деца ги носела во градинка

Во Ниш утрово се случи ужасна трагедија кога едно седумгодишно дете падна од тераса од 12. кат на солитер и загина на самото место.

-Текстот продолжува по рекламата-

Како што српски Курир неофицијално дознава, несреќата се случила во Византискиот булевар утрово околу 8.30 часот.

Соседите утрово пред солитерот затекнаа ужасна и болна глетка, телото на детето покриено со ќебе, зошто увидот бил во тек.

 
Неофицијално, детето било само во станот зошто мајката отрчала да ги однесе помладите во градинка. Увидот и истрагата е во тек.

Извор: Сител телевизија

Реклама
Македонија

Ни 30% од државата нема канализација – треба ли да се стремиме кон Eвропа без канализација?

Македонија

Внимателно со „Малиот шенген“ – СКСЗМ: Не треба да и се наштети на економијата на земјава

Македонија

Што се случи во петокот во Охис? Објаснува Макрадули во #10минути на ТВ21

4NEWS.mk

Косово: ЦИК ќе ја чека одлуката на Врховен суд за гласовите од Србија

Македонија

Зошто граѓаните се жалеа, а истражувањето покажа дека нема штетни материи во воздухот? Одговара Макрадули во „10 минути“

4NEWS.mk

МААЕ откри збогатен ураниум на непријавена локација во Иран

Македонија

Што друго опасно има освен Линдан во Охис? Одговара Макрадули во „10 минути“ на ТВ21

4NEWS.mk

Макрон го пречека Пендаровски

4NEWS.mk

Полска ја прослави годишнината од независноста палејќи знаме на ЕУ

Македонија

Макрадули: Разочаран сум бидејќи пропадна тендерот за филтри на РЕК Битола

Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com