Поврзи се

Патувања

ВИДЕО: Магијата на Москва за време на божикните празници

Главниот град на Русија е вистинска магија од бајките за време на божикните празници.

Погледнете ја Москва во целиот нејзин сјај!

Welcome to Moscow

Добро пожаловать в Москву

Gepostet von Made in Russiа am Montag, 10. Dezember 2018

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com