Свет
25,495,151
Вкупно активни случаи
Updated on 19/01/2021 13:15 13:15
Македонија
12,500
Вкупно активни случаи
Updated on 19/01/2021 13:15 13:15
Македонија
2,715
Вкупно починати
Updated on 19/01/2021 13:15 13:15
Македонија
73,777
Вкупно оздравени
Updated on 19/01/2021 13:15 13:15

ФОТО: Мелита позираше гола во када и напиша „Елеганцијата е ментална состојба“

Мелита позира гола во када полна со пена, и бањарка на главата.

Таа на својот Инстаграм профил постојано објавува провокативни фотографии за кои предизвикува голем број на реакции и коментари.

loading...

„Елеганцијата е ментална состојба“ напиша таа.

НАШ ПРЕДЛОГ

Бог се јави! – денес е Богојавление, Водици

Во библиска Палестина, на денот 19 јануари, на денот Богојавление (кога Бог се јави), Божјиот Син влегол во Јордановите води.

На Водици сите одат по света вода, но грешат во една работа – што никако не треба да заборавите да направите

Богојавление е ден кога според преданието, божјиот глас објавил дека Исус е негов син и се верува дека воочи овој празник на...

Сончево, но студено време- метеорлозите со прогноза какво време не очекува до крајот на неделата

Сончево и студено време ќе преовладува денеска во земјава. Во северните делови ќе има мала со умерена облачност. Ќе дува слаб до...
Skopje
scattered clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
59 %
0.6kmh
40 %
Tue
2 °
Wed
4 °
Thu
4 °
Fri
7 °
Sat
8 °