Поврзи се

Македонија

ГАЛЕРИЈА: Предизборни дебати на ТВ21 во студио со светски изглед

Published

on

Вечерва на програмата на ТВ21 започнуваат предизборните дебати, а од таму најавуваат дека први копјата ќе ги вкрстат носителите од петтата изборна единица. Од сите поканети, нема да присуствува само носителот од ВМРО-ДПМНЕ, Игор Дурловски.

Дебатата започнува во 21.20 часот, а се реализира од просториите на ТВ21 и специјализирано студио за избори.

-Текстот продолжува по рекламата-

Loading...
Совет за етика во медиуми

Македонија

Лифтовите потенцијални жаришта на коронавирусот – како да ги направиме безбедни?

Македонија

Венко Филипче тројно погледан на ТВ21 од Канал 5 телевизија

Македонија

Соопштение за мерките на ВРСМ за првата фаза на олабавување на вонредните околности

Македонија

ТВ21 ЕКСКЛУЗИВНО: Потврден говедски коронавирус во Македонија, човек може да го зарази својот миленик, но не и обратно

Музика и Филм

„THE ELEPHANT“ прв македонски краткометражен филм со ирски и старо англиски акцент

Музика и Филм

Македонец во Словенија направи песна репрезент за градот

Македонија

ВИДЕО: Силна експлозија во фабрика во Битола – на терен противпожарни екипи

Музика и Филм

НОВО ВИДЕО: Момците од Театро бенд пеат „За тебе“

Македонија

ВИДЕО: Секоја чест! Полицајци од ПС Бутел спасија мало куче од дупка длабока 4 метри

Македонија

(ВИДЕО) Пенадровски: Да не сум претседател и јас би се иселил од Македонија