Иванка Трамп фатена во љубовен занос со сопругот

Најистакнатата наследничка на Доналд Трамп – Иванка, во последните месеци, ги остави настрана своите пословични обврски и целосно се посвети на својот сопруг Џаред Кушнер и децата кои се неизмерно среќни кога семејството е заедно.

Тие неодамна се преселија во Мајами со своите наследници, каде што изградија вила на приватно земјиште вредна 27 милиони долари.

Трамп ги користи првите денови од октомври за да ужива на плажата и водениот парк со своите најблиски, во што беа убедени папараците, фаќајќи прекрасни семејни моменти.

Платинестата русокоса беше без шминка во многу лежерно, летно издание бидејќи тропската температура се уште е во Мајами.

Иванка важи за една од најубавите и најсофистицираните дами во светот, а со својата елоквентност и образование ги соборува политичките политичари од нозе.

Дипломирала во 2004 година на престижниот универзитет Вортон во Пенсилванија и со години е десна рака на Доналд во сите сегменти на економијата и бизнисот.

ФОТО: Profimedia