Поврзи се

Македонија

Каде е торбата со пари? Боки 13: Тоа ќе покаже камерата од мојот дом!

Published

on

За торбата со пари која била земена од бизнисменот Јордан Камчев, Боки 13 рече дека вештачењето од безбедносната камера ќе покаже каде завршиле парите.

„Вештачењето од безбедносната камера од мојот дом ќе покаже кој и каде замина торбицата со парите. Ќе сведочам за сите инволвирани, организатори, нарачатели“, рече Јовановски.

-Текстот продолжува по рекламата-

Извор: ТВ21

Реклама
4NEWS.mk

Вечерва внимавајте на овие патни правци: Снег паѓа без престан во овие градови низ земјава!

Македонија

Јовановски: Дали јас сум добивал подароци од Камчеви? Рускоска: Поголеми подароци од 1,5 милиони евра јас не знам

4NEWS.mk

Најдобар газда на светот: На своите работници им подели 10 милиони долари, најмалиот бонус е 50.000

4NEWS.mk

Дали самоубиството на 13-годишното девојче од Гостивар е поврзано со секта?

4NEWS.mk

Шверцери во документарецот го споменуваат и Саздо: „Нека знаат со кој си имаат работа“

4NEWS.mk

Овие четири хороскопски знаци важат за најдобри сопруги, а мажите кои се во брак со нив се вистински среќници

Македонија

Снегот пристигна и во Македонија – Зимска идила во Нижеполе (ФОТО)

Македонија

ТВ21 АНКЕТА: Еве од услугите на која банка најмногу се задоволни корисниците

4NEWS.mk

Скопјанец прободен со нож и оставен на улица

4NEWS.mk

Застрелан познат црногорски бизнисмен во Белград: Тргувал со оружје и имал силни политички врски

Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com