Катица Јанева излегува од Шутка – оди во куќен притвор

Екс специјалната јавна обвинителка Катица Јанева оди во куќен притвор, потврдиваат од Апелација за ТВ21.

Телма објавува дека таа ќе оди во станот на нејзиниот син.

Извор: ТВ21

Следете го 4NEWS.mk на друштвените мрежи Facebook | Twitter | Instagram, како и преку нашиот Viber чет.
  • Ознаки
  • 1
spot_img

Најважното