Поврзи се

Македонија

Реакции од Твитер заедницата: “Мијалков од Шутка ќе излезе со маичка СЈО”

Остри се реакциите на Твитер заедницата во Македонија по одлуката на Специјалното Јавно Обвинителство за ублажување на мерките против обвинетите во случајот под кодно имет „Империја“.

Во овој случај обвинети се Сашо Мијалков и Орце Камчев, а најгласни се твитовите дека Мијалков од Шутка треба да излезе со маичка од СЈО.

 


Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com