Се пофали со уште поголем „задник“ по петтата операција: „Сакам да го имам најголемиот на светот“

Шведската ѕвезда Наташа Краун (27), која имаше пет операции „подигање на задникот“ во последните години, позираше во комбинезон од змиска кожа и им кажа на обожавателите дека го подигнала задникот. Таа ги остави нејзините облини да „зборуваат“ за тоа, кревајќи го задникот во воздух и поминувајќи со раката со негувани нокти преку јорганот за да ја истакне убавината, пишува Daily Star.

Оваа надградба е само уште една во низата и тој веројатно ќе има повеќе бидејќи сака да го има „најголемиот задник на светот“.

Но, обожавателите полудеа по дрската поза што таа ја зазеде пред објективот и многумина се огласија со коментар.

– Твојата фигура ми е убава – напишал еден следбеник, додека друг вели дека Наташа е секси кралица.

Имаше и такви кои и изјавија љубов.

@natashacrowntv ♬ Tourner Dans Le Vide – Indila

Сепак, некои од нив стравуваат дека нејзината опсесија со пластични операции за да го добие задникот што го сака, отишла предалеку.

Така корисничката на Инстаграм под фотографијата напишала дека не треба да биде толку опседната со изгледот на тој дел од телото и дека за 10 години можеби ќе зажали за операциите што ги направила.

Друг се запраша: „Што не е во ред луѓето да се задоволни со телото што го имаат, наместо да го деформираат?“

@natashacrowntv ♬ Originalton – white_princess

Следете го 4NEWS.mk на друштвените мрежи Facebook | Twitter | Instagram, како и преку нашиот Viber чет.

ПРИКАЖИ ПОВЕЌЕ ВЕСТИ

spot_img

Најважното