Поврзи се

Македонија

Спасовски: Сè уште верувам дека Груевски ќе биде екстрадиран

Во вечерашното издание на Click Plus на ТВ21, гостин е првиот полицаец односно Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски. Тој верува дека Груевски може да биде екстрадиран од Будимпешта.

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com