Поврзи се

Македонија

Тешка сообраќајна несреќа на автопатот Велес-Скопје, неколку возила се судриле – автопатот во целосен прекин

Published

on

Карамбол се случи утрово околу 8 часот кај местото викано Кула, на автопатот Велес-Скопје. Во сообраќајната несреќа учествуваа неколку возила. Целосно за сообраќај е затворен автопатот.

Повеќе детали наскоро…

-Текстот продолжува по рекламата-

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com