AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Цеца не престанува со кавгите – „Нема ти да ме малтретираш“, му порача на Саша

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе се навикна на својата позиција во жирито на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ и покрај тоа што нејзините колеги од почетокот не беа љубезни кон новиот член.

Во најавата за новото шоу, Цеца го искара Саша Поповиќ, бидејќи не и се допаѓаа неговите потези.

Имено, Поповиќ неколку пати и замери на Цеца дека не им дала копче за паника на кандидатите кои не ги исполнуваат критериумите, а кога таа првпат го дала, рекол:

„Ајде, тие што го даваат копчето за паника, но вие …“ – рече Саша на Цеца, додека таа немо го гледаше.

Го даваш копчето за паника? – повтори Поповиќ, што ја исфрли Цеца од чекор.

„Дојдов овде да оценувам Саша, а не да ме малтретираш“ – му врати Ражнатовиќ.

Шоуто ќе се емитува во сабота, а оваа ситуација погледнете ја во најавата: