Поврзи се

Македонија

ВИДЕО: Оливер Спасовски во #ClickPlus одговара дали ќе се кандидира за претседател на Македонија

Актуелниот Министер за внатрешни работи, Оливер Спасовски во вечерашното издание на Click Plus на ТВ21, открива дали неговото име може да се најде помеѓу кандидатите за претседател на Македонија.

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com