Поврзи се

Македонија

ВИДЕО: Објавено видео од Никола Груевски во Будимпешта

Снимка од екс премиерот, а сега бегалец Никола Груевски се појави на интернет.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com