Поврзи се

Македонија

Време е Македонија да добие консензуален претседател на државата, вели министерот Спасовски

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски вели дека време е Македонија да добие консензуален претседател на државата.

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com