AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Анастасија Ражнатовиќ конечно откри во каков однос е со својата снаа

Во јуни минатата година, Вељко и Богдана Ражнатовиќ го добија синот Жељко, кој донесе многу радост во нивниот живот, како и во животот на нивните семејства.

Иако Вељко и Богдана живеат во Тител, Цеца и Анастасија се многу приврзани за малиот Жељко, па бараат да го поминат слободното време со него.

„Мојата прекрасна снаа и моето жолто пиле се најслатки“, напиша накратко Ражнатовиќ со фотографија на која Богдана се смее покрај својот син во инвалидска количка.