Поврзи се

4NEWS.mk

Чудни звуци се слушнаа од женскиот тоалет: Персоналот влета внатре и еве што најдоа во лавабото

Гости во хотел во Монтана во САД прилично се шокирале кога откриле што се крие во женскиот тоалет.

Во лавабото лежело мало мече кое изгледало како да е воодушевено од просторот во кој се наоѓа.

„Црната мечка дошла преку прозорецот од женскиот тоалет“, соопштија од хотелот.

Тие ја повикаа Канцеларијата на шерифот и работниците од Канцеларијата за дивина зошто се загрижиле за гостите, истовремено пружајќи им искуство кое се случува еднаш во животот.

„Беа професионалци и сите не научија за нешто за дивината“, додадоа тие.

Спасувачите мораа да го успијат мечето за на крајот да го изнесат од хотелот и да го пуштат во дивината.

“Се слушна глама од предворјето. Сигурно мечката влегла низ прозорецот кој бил отворен, но не можел да излезе надвор зошто му било премногу високо. Изгледаше како да му е пријатно во тоалетот, само лежел на лавабото и заспал“, раскажува сопственикот на хотелот Дејвид О’Конор.

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com