Поврзи се

4NEWS.mk

Чудни звуци се слушнаа од женскиот тоалет: Персоналот влета внатре и еве што најдоа во лавабото

Published

on

Гости во хотел во Монтана во САД прилично се шокирале кога откриле што се крие во женскиот тоалет.

-Текстот продолжува по рекламата-

Во лавабото лежело мало мече кое изгледало како да е воодушевено од просторот во кој се наоѓа.

„Црната мечка дошла преку прозорецот од женскиот тоалет“, соопштија од хотелот.

Тие ја повикаа Канцеларијата на шерифот и работниците од Канцеларијата за дивина зошто се загрижиле за гостите, истовремено пружајќи им искуство кое се случува еднаш во животот.

„Беа професионалци и сите не научија за нешто за дивината“, додадоа тие.

Спасувачите мораа да го успијат мечето за на крајот да го изнесат од хотелот и да го пуштат во дивината.

“Се слушна глама од предворјето. Сигурно мечката влегла низ прозорецот кој бил отворен, но не можел да излезе надвор зошто му било премногу високо. Изгледаше како да му е пријатно во тоалетот, само лежел на лавабото и заспал“, раскажува сопственикот на хотелот Дејвид О’Конор.

Извор: Сител телевизија

Loading...
Совет за етика во медиуми

Реклама
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ приморано гласале за „Северна“, во НАТО нема веќе да ја игнорираат придавката, а ќе се борат против корупцијата

4NEWS.mk

Борче Ристевски жали што си ја убил својата сопруга , а неговата ќерка Сара ќе го сака и кога ќе се врати дома

4NEWS.mk

Словенечките медиуми за распуштањето на Собранието и разрешувањето на Мизрахи

4NEWS.mk

Патеките и летниковците на велешко езеро „Младост“ од годинава секојдневно ќе се одржуваат

4NEWS.mk

МВР со детали за двојното убиство во казино во Скопје

Македонија

ВИДЕО: Со 80 „За“ и 6 „Против“ изгласан законот за јавно обвинителство

Македонија

Џеват Адеми до ВМРО-ДПМНЕ: Најдовте не -Mакедонка, жена, да ви го брани името Македонија, мажите од ВМРО-ДПМНЕ се кријат

Македонија

Дескоска до Милошоски: Тоа што го пуштивте пред некој ден не беше бомба, туку обична петарда

Македонија

Талат Џафери: Моментот кога ми се јави Никола Тодоров да ме праша во која канцеларија е Зијадин Села, ми остави најголем впечаток

Македонија

Премиерот бара разрешување, Царовска молчи, Мизрахи вели не добила буџет од Владата за промена на таблата

Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com