Дала отказ на работа за да го дои момчето на секои два часа – неверојатно бизарна приказна!

Доењето е најприродната врска помеѓу мајката и бебето. Многу жени го продолжија времето на доење, но за некои тоа не беше доволно.

Џенифер Малфорд од Атланта е една од нив. Сепак, таа нашла крајно необичен начин за нејзината потреба.

Имено, како што пренесува Your Tango, Џенифер заедно со својот партнер станала членка на АБР, односно врската за возрасни кои дојат. Ја напуштила работата како шанкер за да остане дома со полно работно време за да го дои своето момче.

„Кога читав за поврзување на луѓето преку доење, бев љубоморна. Отсекогаш сакав да уживам во допирањето на градите за време на сексот. Знаев дека ќе уживам“, рекла таа.

Еротска лактација е термин кој се користи за опишување на доење возрасно лице со цел да се постигне сексуално задоволство. Иако изгледа како нов феномен, сето тоа едноставно не е тоа.

Имено, уште во ренесансата луѓето ја практикувале оваа појава, а мајчиното млеко им било препорачано на послабите мажи за да ги добијат потребните витамини и хранливи материи за кои верувале дека можат да се обезбедат само со доење.

Џенифер прво се обидела да најде партнер за доење преку интернет, но безуспешно. Тоа ја обесхрабрило и мислела дека никогаш нема да дои возрасни. Потоа дошла на идеја нејзиниот партнер да го дои

„И двајцата го сакавме истото од нашата врска, магичната врска на доењето“, рече таа.

Иако доењето изгледа како лесна работа, тоа всушност бара многу работа, особено со Џенифер која ги родила своите деца пред 20 години.

Со оглед на тоа што доење треба на секои два часа со цел да ѝ тече млекото, таа ја напушти работата и целосно се посветила на доењето.

„Ова е посебна врска меѓу нас, поголема интимност, двајца луѓе кои стануваат едно“, вели таа за својата врска, додавајќи дека нивното доење резултирало со секс шест од седум пати.

Иако имаат посебен однос, таа не е подготвена да дои во јавност, иако партнерот го сака тоа.

„Многу сум отворен за таа опција. Немам намера никого да задоволам. На крајот на денот, јас сум моја личност. Се радувам себеси, но и неа“, изјави Бред.

Поврзани вести

Одложени продолженијата на „Невозможна мисија“

Седмиот и осмиот филм од франшизата „Невозможна мисија“, со Том Круз во главната улога, се одложени за 2023 и 2024 година поради пандемијата на Ковид-19, соопштија продуцентите Парамаунт Пикчрс и Скајденс. „Невозможна мисија 7“ требаше да почне да се прикажува во...

Ковачевски – Петков: Ги поставивме основите за брз напредок на меѓусебните односи

Премиерот Димитар Ковачевски и премиерот Кирил Петков имаа тет-а-тет средба во рамките на официјалната посета на владината делегација на Северна Македонија на Република Бугарија. На средбата беше истакнато дека...

Работните групи на владите на Македонија и Бугарија ги поставија основите за работа и го утврдија роковите за исполнување на приоритетите

Во насока на продлабочување на билатералната соработка меѓу РСМ и Бугарија, во рамките на заедничката седница на двете влади во Софија, се одржаа и одделни состаноци на работните групи утврдени за време...

Еве што се собира прашина во вашиот дом

Време е за општа заштеда, и без разлика од кој извор на нередот, оваа листа ќе ви помогне да го елиминирате она што не ви треба, за да можете да направите простор...

Најважното

Ковачевски – Петков: Ги поставивме основите за брз напредок на меѓусебните односи

Премиерот Димитар Ковачевски и премиерот Кирил Петков имаа тет-а-тет средба во рамките на официјалната посета на...

Работните групи на владите на Македонија и Бугарија ги поставија основите за работа и го утврдија роковите за исполнување на приоритетите

Во насока на продлабочување на билатералната соработка меѓу РСМ и Бугарија, во рамките на заедничката седница на двете влади во Софија, се...

Ковачевски и Петков: Да работиме на потенцијалите и предностите и да оствариме напредок во пријателството наместо национализам и говор на омраза

Премиерот Димитар Ковачевски, придружуван од министрите кои се дел од делегацијата на Владата на Република Северна Македонија, утринава пристигнаа во резиденцијата „Бојана“,...

Сончево со мала до умерена облачност и многу студено

Сончево со мала до умерена облачност и многу студено. Ќе дува умерен ветер од северен правец. Продолжува периодот на...

718 нови случаи на ковид-19 – пријавени се 22 починати лица

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: Направени се 3.044...