Џоле откри непознати детали за Весна: Не мие садови, само виси на социјалните мрежи!

Весна и Џоле Џогани неодамна беа во центарот на вниманието поради неговиот бакнеж со друга жена, а сега повторно се најдоа во центарот на вниманието во јавноста бидејќи танчерот без влакна на јазикот откри непознати детали за неговата сопруга.

Познато е дека Весна е многу популарна на Тик Ток и дека ја нарекуваат и „кралица на Тик Ток“, но надвор од тоа пред се е мајка и сопруга.

„Постои вистина дека сум жена и дека сум мајка, но епитетот на кралицата создава притисок. Самиот збор мора да биде оправдан. Џоле постојано ми вели да бидам нормална, во никој случај не претенциозна. Многу колеги се вообразени, славата може да ги опие луѓето“ – рече Весна, а во емисијата се вклучи и Џоле.

„Не пијам кафе, таа ми прави чај наутро. Го прескокнувам појадокот дома, одам да јадам некаде. Инаку, Весна станува и им подготвува појадок на децата. Таа не ги мие садовите. На Весна тоа не и се допаѓа, не сака премногу да се грижи за кујната, но затоа е тука Тик Ток. Таа е многу добра во тоа. Добро ја работи својата работа, по цел ден мисли на нешто ново. Дури и ја критикував затоа што кога се враќа од продавница вади и покажува што купила, реков „зошто го правиш ова, тоа е глупост“. Сепак, тоа беше многу гледано. Таа добро „плива“ во сето тоа – рече Џоле, и раскажа како е Весна приватно.