AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

ФОТО: Станија шокира со разголено издание

Станија Добројевиќ е позната по своите провокативни комбинации на облека, а овој пат отиде чекор подалеку.

Таа стана учесник во „Задруга“ и секој ден го зголемува притисокот врз мажите со жешки изданија. Овој пат, таа стана од спиење и веднаш облече бикини што дури и старлетите од претходните сезони не го носеа. Градите на Станија беа целосно видливи, но и нејзиниот задник, над кој имаше само лента.

Дино Диздаревиќ не беше добро кога ја виде Станија како игра, па се загледа во неа без помилување.

Според медиумите, Станија одлучила да влезе во шоу-то само еден месец, а за времето што ќе го помине во Шимановци, ќе земе сериозна сума пари.

„Марко и Станија се договорија за се, си веруваат, затоа таа го следи секој нејзин потег во Задруга. Можеби ќе се случи повторно да влезе по некое време, но сега ќе остане таму до октомври, еден месец и потоа ќе излезе, па ќе види што ќе прави и како ќе продолжи“ – рекол изворот за локалните медиуми.