Кејт Бекинсејл се огласи од болница: „Ви благодарам на сите за убавите пораки“

Кејт Бекинсејл беше примена итно во болница во Лас Вегас пред неколку дена, откако им се пожали на колегите со кои работи на нов филм дека чувствува големи болки во грбот. Таа неодамна се јави од болницата со порака до нејзините придружници.

Актерката објави фотографија од нејзиниот болнички кревет и напиша:

„Се чувствувам подобро. Ви благодарам на сите за убавите пораки и љубовта“, рече Кејт.

Кејт го снимаше новиот филм „Prisoner’s Daughter“ во Лас Вегас. Според TMZ, британската актерка го повредила грбот минатата недела за време на снимањето.